ارسال + بازگشت

ارسال + بازگشت + دریافت وجه

 

مجموعا 2 نوع سفارش گذاری در این سایت وجود دارد:
1. سفارش گذاری کالاهای موجود:

ارسال کالاهای (کالا موجود) خریداری شده معمولا بین 48-24 ساعت پس از زمان سفارش گذاری توسط تیم ال بیوتی آماده و ارسال می‌گردد. ارسال سفارشات در روزهای کاری هفته (شنبه تا پنج شنبه)، بجز تعطیلات رسمی صورت میگیرد. این وظیفه تیم ما است که ارسال کالا را بدون مشکل و به نحو مطلوب به انجام برساند. ابطال سفارش میبایست پیش از ارسال محصول توسط ال بیوتی انجام گردد.

2. سفارش گذاری محصولات بصورت پیش خرید:

خواهشمند است توجه داشته باشید که محصولات “پیش خرید” در ایران موجود نمی‌باشند و میبایست از برند مربوطه و در خارج از ایران خریداری شوند. خرید محصولات در خارج از ایران و ارسال پستی آن ها به ایران معمولا بین 10-4 هفته به طول می‌انجامد.ابطال سفارش به هیچ عنوان و پس از خرید کالا از برند اوریجینال توسط ال بیوتی پذیرفته نمیشود و سفارش “پیش خرید” شما به منزله خرید نهایی است.

به هر حال، می‌توانید از طریق آدرس ایمیل hello@ellbeauty.ir با تیم ما در ارتباط باشید و تاریخ خرید و دلیل ابطال سفارش را بیان کنید.

 

 

شرایط

  1. توجه داشته باشید که بنا بر دلایل بهداشتی و احترام به سلامت مشتریان هیچ محصول خریداری شده ای (استفاده شده و یا باز نشده) قابل بازگشت نمی‌باشد و خرید شما به منزله خرید نهایی است.
  2. هر سفارش فقط به 1 آدرس قابل ارسال می‌باشد. جهت ارسال سفارشات به چند آدرس گیرنده نیازمند به تفکیک سبدهای خرید و سفارش گذاری های متفاوت می‌باشید.
  3. هزینه ارسال کالا بر عهده خریدار می‌باشد.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.