سوالات متداول

خرید محصول

نکات پیش از سفارش محصول

در برخی مواقع ال بیوتی (این وبسایت) کد تخفیف هایی را برای مشتریان وفادار خود ارسال می‌کند. در صورت داشتن کد تخفیف، آن را در قسمت مربوطه در زمان پرداخت وارد نمایید. تخفیف مربوطه بر روی سفارش شما اعمال می‌گردد. در صورتی که درصد تخفیف مشخص شده به درستی نشان داده نمیشود، خواهشمند است موضوع را به قسمت خدمات مشتریان ال بیوتی اطلاع دهید.

تمامی سفارشات ال بیوتی “محصولات موجود” در روزهای کاری هفته (شنبه تا چهارشنبه) برای مشتریان ارسال می‌گردند. تمامی “محصولات سفارشی – خرید از برند” پس از سفارشگذاری و پرداخت توسط مشتری در اسرع وقت خریداری شده و در بازه زمانی 4 تا 10 هفته ای تحویل می‌گردد. جهت اطلاعات بیشتر خواهشمند است به صفحه ارسال و بازگشت مراجعه شود.

متاسفانه خیر. هر سفارش فقط و فقط برای یک آدرس گیرنده ارسال می‌گردد. جهت ارسال سفارشات به چند آدرس گیرنده نیازمند به تفکیک سبدهای خرید و سفارش گذاری های متفاوت می‌باشید.

ال بیوتی دارای روش های ارسال پستی برای تمامی شهرها و همچنین ارسال با پیک برای شهر تهران می‌باشد. بنا بر حجم خریداری شده و موقعیت جغرافیایی شما احتمال مجانی شدن هزینه ارسال می‌باشد. جهت اطلاعات بیشتر خواهشمند است به صفحه ارسال و بازگشت مراجعه شود.

جهت دریافت مقطعی کدهای تخفیف و اطلاع پیدا کردن از اخبار سایت آدرس ایمیل خود را در قسمت خبرنامه ال بیوتی وارد نمایید.

تمامی محصولات ال بیوتی فقط و فقط از طریق صفحه اینستاگرام و همچنین وبسایت (این وبسایت) به فروش می‌رسد. ال بیوتی هیچ فرد و یا نماینده فروشی چه در داخل ایران و یا در خارج از ایران ندارد.

بله، کارت های هدیه ال بیوتی به زودی ارائه میگردد. کارت هدیه در مرحله آخر سفارش گذاری و بر روی مبلغ سفارش اعمال می‌گردد. کارت هدیه بصورت همزمان با کد تخفیف قابل استفاده می‌باشد.

در صورت نیاز به ایجاد تغییر در سفارش خواهشمند است به آدرس ایمیل hello@ellbeauty.ir ایمیل زده تا تیم ال بیوتی تغییر درخواستی را بررسی کند.

ال بیوتی روش های مختلف ارسال محصول را بررسی کرده و بهترین و امن‌ترین را انتخاب می‌نماید. هزینه ازسال سفارش بر اساس آدرس پستی گیرنده، سایز بسته بندی و وزن محموله پستی مشخص میگردد. زمان تحویل سفارش نیز بر اساس نوع ارسال پستی می‌باشد.

جهت دریافت رمز گم شده حساب خود، به قسمت ورود به حساب کاربری رفته و بر روی “بازیابی رمز ورود” کلیک کنید.

پرداخت

روش های پرداخت

این وبسایت (ال بیوتی) پذیرنده تمامی کارت های بانکی معتبر متصل به سیستم “شتاب” می‌باشد.

در حال حاضر درگاه های پرداخت “پی پینگ” و “زرین پال” متصل به درگاه پرداخت ال بیوتی (این وبسایت) می‌باشند.

این وبسایت (ال بیوتی) از درگاه های پرداخت معتبر و قابل اطمینان استفاده می‌کند. هرچند راه هایی برای حصول اطمینان از امن بودن مراحل پرداخت وجود دارد.

  1. آدرس URL درگاه پرداخت نباید با HTTP شروع شود! در عوض این آدرس میبایست با HTTPS (پروتکل امن) آغاز گردد. شروع آدرس یو-آر-ال میبایست با //:HTTPS باشد.
  2. در قسمت چپ و در کنار HTTPS نیز میبایست آیکون قفل به رنگ سبز، طلایی و یا سیاه رنگ باشد (بسته به نوع براوزر و قالب آن)
  3. جهت امنیت بیشتر نیز پیشنهاد میگردد که در هنگام وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود از کیبورد مجازی مربوط به درگاه بانکی استفاده شود.

هنوز خیر! کلیه پرداخت های این وبسایت از طریق سیستم شتاب می‌باشد.

تیم ال بیوتی در تلاش برای اضافه کردن سیستم پرداخت در محل به روش های پرداخت خود می‌باشد.

همکاری با شما عزیزان!

نکات مهم در مورد همکاری با فروشندگان، تامین کنندگان و شما عزیزان

ال بیوتی علاقمند به تامین محصولات مورد نیاز شما عزیزان می‌باشد. شما می‌توانید از طریق تماس با ما با ال بیوتی (این وبسایت) در تماس باشید.

این وبسایت (ال بیوتی) برنامه ای برای تامین محصولات بصورت انبوه ندارد. درخواست خود را به آدرس ایمیل hello@ellbeauty.ir ارسال کرده تا تیم ما آن را بررسی کند.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

No products in the cart.